KONST / Litografier / Träsnitt 5464062
nr 546 4062
Träsnitt
5 st. Sven Olov Ehren, numrerade (Kornhamnstorg till Slussen) 38x55
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:45:05
950 kr
1.100 kr